AKCJA „ZIELONA SZKOŁA” 01.04.2015 do 30.11.2015

„ Z wiatrem w żaglach przez życie – Aktywna turystyka nad Bagrami dla dzieci i młodzieży

 

eizOd dnia 01.04.2015 do dnia 31.11.2015 Stowarzyszenie Ekologia i Żagle realizuje program „ Z wiatrem w żaglach przez życie – Aktywna turystyka nad Bagrami dla dzieci i młodzieży”, dofinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Program obejmuje organizację pięciodniowych pobytów grup szkolnych z rejonów wiejskich województwa Małopolskiego w ramach „Zielonej Szkoły” w Ośrodku Wypoczynkowo - Żeglarskim Horn Kraków. Ośrodek dysponuje: 42 miejscami noclegowymi, salą szkoleniową wyposażoną w multimedia, drobny sprzęt sportowy (piłki, skakanki, ringo itp.), stół do tenisa stołowego, trampoliną, mini placem zabaw. Pięcio-dniowy pobyt daje dzieciom możliwość skorzystania z zorganizowanych zajęć nauki żeglowania na łódkach Optimist, prowadzonych przez doświadczonych instruktorów i trenerów żeglarstwa. Ośrodek wyposażony jest również w rowerki wodne i kajaki, co pozwala na zorganizowanie innych ciekawych zajęć na wodzie.

W ramach programu pobytu możliwość organizacji innych atrakcji dla dzieci takich jak zwiedzanie zabytków Krakowa, organizacja dyskoteki lub kolacji przy grill’u na terenie Ośrodka Żeglarskiego HORN. Dla każdej grupy dostosowujemy program według indywidualnych ustaleń.

 

Zgłoszenia przyjmuje i informacji dodatkowych udziela:

Małgorzata Kozicka

Koordynator projektu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel.: 012 653 05 08

 

MPiPS

Znajdź nas na Facebook i dołącz do nas!